Zostań policjantem! Nowe przyjęcia

Data: 16.12.2020 r., godz. 10.22    1029
Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i, jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju.
Zawód policjanta jest służbą i wymaga od kandydatów określonych predyspozycji, a także chęci robienia w życiu czegoś pożytecznego oraz pracowania na rzecz społeczeństwa. Należy brać pod uwagę, że ta droga zawodowa może rzutować na całe życie, a wyzwania, które trzeba będzie podejmować nie będą łatwe. Podejmując służbę w Policji, trzeba być odważnym, silnym psychicznie i odpornym na stres. Jednocześnie jest to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że Policja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Mówiąc o predyspozycjach, oprócz tych podstawowych, wymienionych wcześniej, odpowiednio wykorzystane będą te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych dziedzinach.

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2021 roku na terenie województwa mazowieckiego.

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2021 roku:

  • 23 luty
  • 20 kwietnia
  • 13 lipca
  • 15 września
  • 3 listopada
  • 30 grudnia

Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć dokumenty osobiście w Zespole ds. Kadr i Szkolenia /pokój 103/ Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, ul. 1 - go Maja 3, w dniach: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00
telefon kontaktowy: 47 703 3204

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie mazowiecka.policja.gov.pl