Wykaz Agencji Pracy Tymczasowej

Data: 22.04.2020 r., godz. 10.37    3583
które zaoferowały pomoc w znalezieniu pracowników do zbioru owoców miękkich w roku 2020
1. Arwel Group Sp z o.o. 
ul. Floriana Marciniaka 4,
Warszawa, 04-682 
Numer telefonu 662 000 263 
office@arwelgroup.pl; monika.wykner@arwelgroup.pl 
Monika Wykner, 
www.arwelgroup.pl

2. Atlas Work Sp. z o.o. 
ul. Fabryczna 89, 
05-270 Marki 
Numer telefonu 690 838 309 
maksym.kaminski@atlaswork.pl 
Maksym Kaminski

3. WYKREŚLONO

4. Business Line Support 
ul. Sierpińskiego 3/62; 
02-122 Warszawa 
Numer telefonu 607 644 700 
biuro@bls-group.pl 
Piotr Sobczyk 
www.bls-group.pl 

5. Concakt Factor 
ul. Matuszewska 20; 
03 - 876 Warszawa
Numer telefonu 730 099 077 
janusz.kwiatkowski@team4sales.com.pl 
Janusz Kwiatkowski 
www.team4sales.com

6. Ditola Agencja pośrednictwa pracy 
ul. Sulkiewicza 7 m. 1; 
02 - 404 Warszawa 
Numer telefonu 696 376 724 
marcin.slepowronski@ditola.pl 
Marcin Ślepowroński 
www.ditola.pl

7. DOUBLE RESPECT SP. Z O.O 
ul.Żurawia 6/12 lok. 417, 
00-503 Warszawa 
Numer telefonu 730 131 861 
biuro@2respect.pl 
Krystyna Maior 
www.2respec.pl

8. Easy Select s.c. 
ul.Ciołka 13 lok.108; 
01-445 Warszawa 
Numer telefonu 22 533 50 01, 509 370 055 
easyselect@easyselect.pl] 
Beata Gostyńska 
www.easyselect.pl

9. Elżbieta Wasilewska AP-Partner Sp. z o.o 
ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 6/10/13; 
90-750 Łódź 
Numer telefonu 511 090 716 
e.wasilewska@outlook.com 
Elżbieta Wasilewska 
www.ap-partner.pl

10. ETE Consulting Corp Sp. z o.o. 
al. Jerozolimskie 81, 
lok. 710, 
02-001 Warszawa 
Numer telefonu 570 929 994 
eteconsul@gmail.com
Andrii Chornobai (Andrzej Czornobaj) 

11. Eurointegracja Group Sp zo.o SK,
ul. Wita Stwosza 16 m 204; 
50 - 950 Wrocława 
Numer telefonu 730 151 845 
kozhurova.eurointegracja@gmail.com 
Inna Kozhurova 
www.eintegracija.pl

12. Everest International Service Group sp. Z o.o
al. Solidarności 117/817; 
00-140 Warszawa 
Numer telefonu 795 051 392 
michal.t@finnergroup.com 
Michał Tlałka 

13. Filmero Sp. z o.o 
al. Jerozolimskie 85/21;
02-001 Warszawa
Numer telefonu 533 328 949
kamillarecki@e-outlander.eu 
Kamil Larecki 

14. FORMIKA PIOTR RAFALSKI
ul. Majowa 11A;
05-092 Łomianki 
Numer telefonu 501 544 290 
pr@formika-praca.pl 
Piotr Rafalski 

15. Gowito Sp. Z o.o
ul. M. Kopernika 30/221, 00-336,
Warszawa
Numer telefonu 792 856 431
corp.gowito@gmail.com
Ihor Isakov 

16. Grupa Progres Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 411,
80 - 309 Gdańsk
Numer telefonu 691 555 774
mariusz.grzesik@grupaprogres.pl
Mariusz Grzesik 

17. IBL group Sp. z o.o.
ul.Długa 29; 
03-350 Warszawa
Numer telefonu 889 043 906 
info@iblgroup.pl 

18. Inostraniec sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 144;
02-305 Warszawa
Numer telefonu 508 450 677
janusz.florczyk@inostraniec.pl
Janusz Florczyk 

19. International Jobs Solution Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia
ul Sienna 86/108;
00-815 Warszawa
Numer telefonu 798 710 201 
umalaszewska@legalaid.com.pl
Urszula Małaszewska 

20. Ipc Pierwsze Biuro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialności
ul. Długa 39A; 
05-200 Wołomin 
Numer telefonu 733 244 685,736 890 629, 722 703 233 
ipc.vkz@gmail.com 
Viktor Zabudko 
https://pl.pracavpolska.com/

21. Khalinovsky Group Sp. z o.o.
ul.Czerniowiecka 9 lok 31; 
02-705 Warszawa 
Numer telefonu 577 661 277, 577 810 114 
prezes@khalinovskygroup.com 
Khalinovskyi Aleksander 

22. Level Work 
ul. Barkocińska 6; 
03-543 Warszawa 
Numer telefonu 515 515 584 
biuro@levelwork.pl 
Artur Chrząszcz 

23. LK.International Group sp. z o.o. 
ul. Świeradowska 47; 
02-662 Warszawa 
Numer telefonu 730 672 319 
lk.intergroup@gmail.com 
Leonid Kosovskyi 

24. Narek Plus Sp. z o.o. 
ul. Wrzesińska 12/21; 
03 - 713 Warszawa 
Numer telefonu 516 486 836, 724 507 703, 576 190 004 
narekplus09@gmail.com 
Anna Kaliniak, Ivanna Parfeliuk 

25. New World Level sp. z o.o. 
ul. Elektronowa 2; 
03-216 Warszawa 
Numer telefonu 575 704 769 
biuro.nwl@gmail.com 
Denys Nedbailiuk 

26. PERFECT LTD Sp.z o.o. 
ul.Fortuny 12b
01-339 Warszawa 
Numer telefonu 539 756 216 
info.perfectltd@gmail.com 
Viktor Solomka 

27. Personal Choice & Training Contracts Sp Z O.O.
ul. Rembielińskiego 8;
09-400 Płock 
Numer telefonu 796 524 014 
lukasz@personal-choice.eu
Łukasz Figat 

28. Profit Group 
ul. Kurhan 5, 
02-203 Warszawa 
Numer telefonu 793 777 096 
edyta.michalska-lenart@profitgroupsp.com
Edyta Michalska-Lenart
https://www.profitgroupsp.com/

29. Quality Jobs Sp. z o. o.
al. Jerozolimskie 85 lok.21,
02-001 Warszawa 
Numer telefonu 780 145 450, 516 375 635 
biuro.qualityjobs@gmail.com 
Paweł Stanowski; Daria Szczepkowska; 
www.qualityjobs.pl

30. Stip united 
ul. Złota 59; 
00 - 120 Warszawa 
Numer telefonu 539 303 500 
k.rapacz@stipunited.com 
Karolina Rapacz 

31. Sunrise Work 
ul. Zawiszy Czarnego 10 lok519,
91-829 Łódż 
Numer telefonu 698 525 184 
biuro.sunrisework@gmail.com 

32. Veton Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Biuro Pośrednictwa Pracy
ul. Domaniewska 47 / 408,
02-672 Warszawa, 
Numer telefonu 570 432 133 
Vetonspzoo@gmail.com, 
Jakub Makowski; Rafał Piotr Hryniewicz 

33. Wiktor Muszyński JVL 
ul. J. Mireckiego 13A lok. 7M, 
05-300 Mińsk Mazowiecki 
Numer telefonu 570 775 900 
w.muszynski.jvl@gmail.com 
Wiktor Muszyński 

34. WORK GLOB sp. z o.o 
ul. Niedziałkowskiego 1, 
61-578 Poznań 
Numer telefonu 61 649 77 00, 512 356 970 
piotr.michalak@workglob.pl 
Piotr Michalak 
www.workglob.pl

35. Worklife Polska Sp. z o.o. sp. k
ul. Grunwaldzka 19 (pok 2.15); 
60-782 Poznań 
Numer telefonu 692 47 57 15
marek@worklifepolska.pl
Marek Śliwiński 
www.worklifepolska.pl

36. WORKROOM Sp. z o.o. 
ul. Chłodna 51/36/01; 
00-867 Warszawa
Numer telefonu 696 773 744, 608 400 844 
Biuro@workroom.com.pl; 
dawid.thom@workroom.com.pl
Dawid Thom

AKTUALIZACJA

37. Agencja Pracy Tymczasowej Best Job Partners sp z oul. 
Narożna 2 lok. 1; 
05 - 510 Konstancin-Jeziorna
Numer telefonu 792 769 973
bjppolska@gmail.com

38. Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
ul. Belzacka 97b; 
97-300 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 512 481 307; 512 481 281
arkadiusz.krenc@agencjapracyems.pl; 
jakub.stawski@agencjapracyems.pl
Arkadiusz Krenc; 
Jakub Stawski
www.agencjapracyems.pl

39 Agencja Pracy Tymczasowej Re- Force Sp. z o.o. 
ul. Otolińska 21/302 B;
09-407 Płock
Numer telefonu 502 213 693
biuro@re-force.pl
Martyna Coda

40. Anakon Sp.z o.o
ul. Kostromska 62A/70; 
97-320 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 515 406 077
sekretariat@anakon.work
Karolina Tkaczyk

41. Aquila Personnel sp z.o.o
ul. Przeskok 2; 
00-032 Warszawa
Numer telefonu 501 451 047; 797 865 383
p.marsula@aquilapersonnel.pl; 
a.pozyczka@aquilapersonnel.pl
Paweł Marsula; 
Aleksander Pożyczka

42. Blessed group sp.z o.o
ul. Marynarska 21 lok. 12
02-674 Warszawa
Numer telefonu 799 788 372
m.okolot@blessed-firm.com.
Maksym Okolot

43. BMM Service – Agencja Zatrudnienia
ul. Proletariacka 7/9; 
93-569, Łódź
Numer telefonu 799 171 161
milczak@bmmservice.pl
Bartłomiej Milczak
www.bmmservice.pl

44. EAST SERVICE POLAND (ESPPL)
ul. Szydłowska 14A; 
60-651 Poznań,
Numer telefonu 509 661 351
anna.brzozowska@eastservice.pl
Anna Brzozowska
www.eastservice.pl

45. EWL S.A
al. Jerozolimskie 142B, 
02-305 Warszawa
Numer telefonu 519-581-890
joanna.szkudlarek@ewl.com.pl,
Joanna Szkudlarek
www.ewl.com.pl

46. Foreign Personnel Service
ul. Wierzbowa 21/1; 
90-227 Łódź
Numer telefonu 606 372 802
andrii.levchenko@fps-work.pl
Andrii Levchenko
http://fps-work.pl/

47. Imperial BlueBERRY sp. z o.o.
ul. Puławska 145, 
02-715 Warszawa
Numer telefonu 789 00 00 16
czerwinsk@hrbooking.pl
Radosław Szymański
https://hrbooking.pl

48. Jobforce Sp. z o.o
ul. Andrzeja Struga 60B, 
pok. 110, 
26-600 Radom
Numer telefonu 798 321 128
joanna@jobforce.pl
Joanna Warchoł

49. People&Work
ul. Jagiełły 3; 
66-400 Gorzów Wielkopolski
Numer telefonu 885 210 850
j.doniec@peopleandwork.eu 
Joanna Doniec

50. PRACA PLUS PL Sp. z o. o.
ul. Grzybowska 87; 
00-844 Warszawa
Numer telefonu 735 898 755;  736 662 221;  36 677 044
m.shumskiy@pracaplus.com 
Michał Shumskiy
www.pracaplus.com

51. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LABOR - 24 Agnecja Zatrudnienia
ul. Morska 7; 
08 -110 Siedlce
Numer telefonu 608 333 460; 698 398 411
d_okun@labor-24.pl; 
p.marciniak@labor-24.pl
Danuta Okuń; 
Patryk Marciniak

52. SERVICE 3R Sp. z o.o.
ul. Wokulskiego 1A/4; 
05-804 Pruszków
Numer telefonu 791 379 624
artur.arak@service3r.pl
Artur Arak

53. Urban Investment Sp. z o.o.
ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 P.XI lok 8; 
90-057 Łódź
Numer telefonu 536 856 986
m.czerwonka@jobfix.pl
Małgorzata Czerwonka

54. Urban Recruitment Sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 38B; 
97-300 Piotrków Trybunalski
Numer telefonu 531 323 557
k.kryszczynski@urbangroup.pl
Krzysztof Kryszczyński


AKTUALIZACJA

55. Agencja Pracy Tymczasowej LEKA Lesia Dokhv
ul. Pl. Kasztelański 3, 
01-362 Warszaw
577 548 390; 698 785 920
lesia@leka-praca.com 
sylwia@leka-praca.com "
Lesia Dokhvat; Sylwia Antoniak

56. Agencja tymczasowej pracy Centrum Odszkodowań Żubr
ul. Słoneczna 22 B; 
05-806 Żółwin
502 782 396
yuliya.vasilkova@gmail.com
Jacek Wiśniewski

57. AGOC Sp. z o.o.
ul. Buczek 24, 
95-060 Brzeziny
573 318 406
edytaodeleye@agoc.pl
Edyta Odeleye

58. AINPRARD POLAND Sp.z o.o.
ul. Świętokrzyska 18 lok 328, 
00-052 Warszawa
690 536 021biuro@ainprard.eu,
Rashid Mussin
www.ainprard.pl 

59. BRAVO GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Erazma Ciolka 12/420, 
00-402 Warszawa
575 692 503
info@bravojob.pl
Pasa Oleksandr
www.bravojob.pl

60. East Service Poland
ul. Dojazd 30; 
60-631 Poznań
509 661 351
anna.brzozowska@eastservice.pl
Anna Brzozowska
www.eastservice.pl

61. Ekwator Sp. z o.o.
ul. Żurawinowa 22, 
94-413 Łódź
530 833 939
kontakt@ekwator.com
Andrii Kovalskyi

62. Foreign Personnel Service sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 21/1, 
90-227 Łódź
606 372 802
andrii.levchenko@fps-work.pl

63. Formal Factor Sp z o.o.
Dużym 98B, 
95-063 Rogów
726 701 018
Biuro@formalfactor.pl r.
sawicki@formalfactor.pl
Robert Sawicki

64. Hexagon Rock Polska
ul. Sportowa 4/11; 
05-600 Grójec
723 766 838
biuro_hexagonrock@wp.pl
Yuliia Madej

65. I BELIEVE SP. Z O.O.
al..Tadeusza Kościuszki 59/61 lok. 
510; 90-514 Łódź
533 565 533
biuro.ibelieve@gmail.com

66. KIG SOLUTIONS Ireneusz Werner Krzysztof Wrąbel Spółka Jawna
kpt. Stefana Pogonowskiego 51, 
90-558 Łódź
513 090 360, 510 244 000
biuro@kigsolutions.pl
Ireneusz Werner; Krzysztof Wrąbel; Grzegorz Wrąbel

67. MEGAPOLIS-CONSULTING Sp. z o.o.
ul. Olesińska 21 pok.214. 
02-548 Warszawa
791 825 063
office.megapolis.pl@gmail.com
office@megapolis-consulting.pl

68. MP MANAGEMENT SP. Z O.O
ul. Sienkiewicza 85/87, 
90-057 Łódź882 189 720
wioletta.borowska@manpower.pl;
Borowska Wioletta

69. Randstad Polska Sp. z o.o
ul. 11 listopada 33; 
05-825 Grodzisk Mazowiecki
605 309 105
tomasz.owsianko@randstad.pl
Tomasz Owsianko
www.randstad.pl

70. SD Wykop Stanisław Dyjecinski Ołtarzew
ul. Poznańska 382; 
05 - 850 Ożarów Mazowiecki
797 294 992
stanislaw-dyjecinski@wp.pl
Stanisław Dyjeciński

71. Staffer Sp z o. o. 
ul. Sułkowicka 2/4 m. 53; 
00-746 Warszawa
533 365 344
malgorzata.apanowicz@staffer.com
Małgorzata Apanowicz

72. THR Partnerul. Srebrna 16, lok 300e 
00-810 Warszawa"794 758 000
794 482 111"
j.rej@thrpartner.pl
Joanna Rej

73. VP Projekt Sp. z o.o.
ul. Wodna 4; 
09 - 400 Płock
667293985, 690 018 681
dominik.kotlicki@gmail.com
Przemysław Pasierowski; Dominik Kotlicki

74. Wall Jobs Polska
ul. Piotrkowska 95; 
90 - 423 Łódź
692 631 751
sebastian.sobczak@walijobs.pl
Sebastian Sobczak
www.walljobs.eu

75. WORTEX Sp. z.o.o
ul. Wokulskiego 1A lok4, 
05-800 Pruszków
790 771 117
mykola.perih@wortex.pl
Mykola Perih
www.wortex.pl


AKTUALIZACJA

76. Agencja Pracy Fenix Group Sp. z o.o
ul. Łąkowa 2B lok. 12; 
95-100 Zgierz
604 408 421
fenixgroup.biuro@onet.pl
Monika Gaczyńska

77.Agencja Zatrudnienia FourPeopleWork Group Sp. z o. o.
ul. Sportowa 4 lok.8, 
05-400 Otwock
797 355 881
fpwork@wp.pl
Paweł Świrydow

78. Agencji Pracy Tymczasowej: WEP POLSKA SP. Z. O. O.
ul. Jana III Sobieskiego 3/u.3; 
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
503 902 492
biurowep.agencja@gmail.com
Marta Sieklucka

79. Akari Consulting Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31 / 414, 
00-511 Warszawa
786 136 410
akariwarsaw@gmail.com
Oleksii Rostotskyi

80. AP Solano Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ul. Krótka 2; 
Krzaki Czaplinkowskie, 
05-530 Góra Kalwaria,  
516 031 017
s.onufrowicz@apsolano.pl
Sławomir Onufrowicz

81. APT Modus Mirosław Cieślak
ul. Andrzeja Krzyckiego 34, 
02-078 Warszawa
697 911 089
b.gatarek@modus.waw.pl
Beata Gątarek

82. AT AGENCY SP Z O O
ul. W.H. Lindleya 16 pok. 322; 
02-013 Warszawa
577 997 844
biuro@atagency.pl
Anastazja Kovalenko

83. Central Work Service
ul. Lazurowa 6/157; 
01-315 Warszawa
735 365 965
info@centralworkservice.com
Andrzej Pawlos

84. Edes Sp. z o.o.
Plac Kilińskiego 4 lok. 7; 
05-300 Mińsk Mazowiecki
693 300 562
a.guzek-roszyk@edes.pl
Anetta Guzek-Roszyk

85. Eurokadra FS Sp z o.o.
ul. Wolności 345; 
41-800 Zabrze
662 262 595
a.sikora@eurokadra.com
Adam Sikora

86. FOLGA S.A. Agencja Pracy Tymczasowej
ul. Grudziądzka 110-114/304, 
87-100 Toruń
723 151 030
jtomczak@folga.com.pl
Jakub Tomczak

87. GES IT sp. z o.o.
ul. Lindleya 16, 
02-013 Warszawa
883 582 331
hello@ges-it.com.pl
Oleksii Sekirin

88. Godan Serwis  Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 84; 
05-816 Opacz-Kolonia (Warszawa)
881 555 583
Jacek.Skowronski@Godanserwis.pl
Jacek Skowroński

89. IBL GROUP Sp. z o.o.
ul. Długa,29, 
00-238, Warszawa
796 786 842
info@iblgroup.pl
Siarhei Smaliakou

90. Logistic Service Recrutiment
ul Poznańska 30 /1; 
63-004 Tulce
797 625 861
biuro@logisticservice.eu
Tomek Małecki

91. PHR Outsourcing Sp. z o.o.
ul. Ząbkowska 31; 
03-736 Warszawa
662 112 614
piotr.pieron@phrge.com
Piotr Pieron

92. TRINIS Sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47; 
02-662 Warszawa
535 847 434
lukaszdurka.biuro@gmail.com
Łukasz Durka 

93. UKR CONCEPT SP. Z O.O.
ul. Witeradów 126; 
32-300 Olkusz
500 021 437
aleksgo@poczta.onet.pl
Aleksandra Nowacka

94. Uliana Brezitska  "BK Office " 
ul. Zwierzyniecka 11/39; 
00-719 Warszawa   
537 742 451
brzezicka.ul@gmail.com   
Uliana Brezitska    

95. Vip Print Group Europe Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 76; 
05-090 Raszyn
534 990 536
vpgroup.europe@gmail.com
Rafał Klimaszewski

96. WORTEX Sp. z o.o.
ul. Wokulskiego 1A/4; 
00-112 Warszawa
734 156 579
hrwortex@gmail.com
Anna Borowiec 

97. Yurii Vashchuk
505 001 268
v_robota@ukr.net
Yurii Vashchuk

AKTUALIZACJA

98. VIZA STAFF Polska Sp. z o.o.
ul. XII Wieku 3/1; 
05 - 509 Józefosław
605 511 600
czuba@staffpolska.pl
Krzysztof Czubak

99. WORK-INFO Lech Kołodziejski Agencja Zatrudnienia
ul. Dworcowa 31 lok.9; 
09-402 Płock
667679130, 667 673 130
biuro@work-info.com.pl,
www.work-info.com.pl

100. Verso Work System Sp. z o.o. Sp. kom.
ul. Jagiellońska 78; 
03-301 Warszawa
538 542 140
agnieszka.redlinska@verso.waw.pl
Agnieszka Redlińska
https://www.verso.waw.pl/pl/


101. RANDWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL. Rysia61 /2; Marki, 05-270
533 110 437
kontakt@randwork.com
Severyn Rudnyk

102. Grupa Progres
ul. Wyszyńskiego 1/1a; 
10-457 Olsztyn
665 051 835
Klaudia.pawtel@grupaprogres.pl
Klaudia Pawtel

103. Work Room
ul. Chłodna 51, 
00-867 Warszawa
696 773 744
pawel.wolniewicz@workroom.com.pl
Paweł Wolniewicz
www.workroom.com.pl

104. AGENCJA PRACY IMPULS  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Rawska 2; 
96 - 100 Skierniewice
agencjapracyimpuls@gmail.com