Złote Gody

Data: 30.09.2022 r., godz. 08.55    382
W środę 28 września 2022 r. w Czerwińsku nad Wisłą odbyła się wyjątkowa uroczystość. Jubileusz 50-lecia pożycia świętowały cztery małżeństwa.
Złote gody obchodzili państwo: Elżbieta i Bronisław Wiśniewscy, Hanna i Szczepan Michalczyk, Teresa i Sebastian Cybulscy oraz Zuzanna i Wojciech Zmysłowscy.
Marcin Gortat w imieniu Samorządu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą złożył jubilatom najserdeczniejsze życzenia zdrowia szczęści i dużo pomyślności na następne lata życia. Następnie wraz z kierownik USC Elżbietą Wojnarowską dokonali aktu dekoracji „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanym przez Prezydenta Polski Pana Andrzeja Dudę

Nasi Jubilaci dostali również okolicznościowe listy gratulacyjne oraz kwiaty. Była też tradycyjna lampa szampana oraz poczęstunek w którym udział wzięła najbliższa rodzina.
50 lat razem staje się symbolem wierności i miłości rodzinnej, dowodem wzajemnego zrozumienia, wzorem i pięknym przykładem zgody i miłości małżeńskiej dla tych wszystkich, którzy dzisiaj decydują się związać węzłem małżeńskim.

Życzymy wielu kolejnych pięknych rocznic!