Numer telefonu przydatny w rejestracji na szczepienia

Liczba odwiedzających: 1336
Korzystanie ze sprawdzonych źródeł informacji i danych kontaktowych to podstawa. Zapisz w swoim telefonie numer 664 908 556, ponieważ usłyszysz o nim jeszcze nie raz. Jest bardzo przydatny, bo dzięki niemu możesz zarejestrować się na szczepienie. Z tego numeru dostaniesz też SMS, jeśli nie udało Ci się dodzwonić na infolinię 989. Kiedy odpowiesz na naszą wiadomość, my poinformujemy Cię kiedy pojawią się nowe terminy szczepień w Twojej okolicy.

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciwko COVID-19. Od samego początku zachęcamy wszystkich Polaków do korzystania ze sprawdzonych źródeł. Podobnie jest w przypadku danych kontaktowych, w tym numerów telefonów. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Korzystaj tylko z potwierdzonych numerów – jednym z nich jest numer 664 908 556.

Sprawdź pozostałe numery w zakładce Zweryfikuj numer.

Problem z dodzwonieniem się? Dostaniesz od nas SMS

Duże zainteresowanie infolinią mogło sprawić, że napotkałeś chwilowe problemy z dodzwonieniem się. Jeżeli w ciągu ostatnich dwóch tygodni próbowałeś skontaktować się z infolinią 989, ale nie udało Ci się dodzwonić – otrzymasz od nas SMS. Krótka wiadomość zostanie do Ciebie wysłana z numeru 664 908 556.

Dostałem SMS i co dalej?

Nie musisz kolejny raz kontaktować się z infolinią. Odpowiedz na wiadomość, jeśli chcesz zarejestrować się na szczepienie. Wyślij SMS o treści: POTWIERDZAM. Nasz system zarejestruje Twoje zgłoszenie. Konsultanci skontaktują się z Tobą, kiedy pojawią się nowe terminy szczepień w Twojej okolicy (konsultanci mogą kontaktować się z innego numeru telefonu).

Źródło: www.gov.pl/web/szczepimysie/